Книга Дмитра Александрова
«Усвідомленість у бізнесі»

Книга «Усвідомленість у бізнесі» Дмитра Александрова покликана дати важливі знання і допомогти підприємцям не впадати в розпач у складних умовах, а думати, шукати і знаходити відповіді на найскладніші запитання.

Книга вчить перемагати!
Книга «Усвідомленість у бізнесі» Дмитра Александрова покликана дати важливі знання і допомогти підприємцям не впадати в розпач у складних умовах, а думати, шукати і знаходити відповіді на
найскладніші запитання.
Книга вчить перемагати!
Книга Дмитра Александрова «Усвідомленість у бізнесі»
Ця книга призначена насамперед для підприємців і тих, хто має намір розпочати власну справу. Адже бізнес у сучасних умовах, особливо після повномасштабного вторгнення, чи не найбільше стикається з проблемами і вимагає пошуку ефективних та адекватних рішень. А підприємництво – це основа економіки України, фінансова міць держави, сплата податків, а отже, гарантія підтримки, зокрема, військового комплексу та соціальної сфери.

Крім того, вона стане в пригоді кожному, хто хоче бути впевненою в
собі, сильною та успішною Особистістю!
Придбавши цю книгу, ви отримаєте ексклюзивну інформацію: відео-інструкцію та унікальну медитацію для пошуку відповідей за допомогою вашої інтуїції.
Дмитро Александров
Дмитро Александров
Зміст книги
«Усвідомленість у бізнесі»
Курс «Сет медитацій для бізнесу»
Додатковий подарунок
від Дмитра Александрова
Це ваша унікальна можливість осягнути медитацію як потужний бізнес-інструмент.
Тренуйте свої м'язи усвідомленості та концентрації на процесах, вчіться ефективно керувати власними думками та енергією і спрямовувати їх у потрібне русло – для досягнення високих результатів у бізнесі.
Відгуки
«УсвідомленіСть у бізнесі»
Замовлення книги
Дмитра Александрова
Вартість книги — 490 грн
«Усвідомленість у бізнесі»
Замовлення книги
Дмитра Александрова

Вартість книги — 490 грн
+