БІЗНЕС У КАЙФ
ФОРМУЛА МІЛЬЙОНЕРА
«Секретна формула» успіху усвідомлених підприємців
МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МЕНТОРА
З УСВІДОМЛЕНОГО БІЗНЕСУ
ДМИТРА АЛЕКСАНДРОВА
Секретна формула успіху усвідомлених підприємців
Майстер-клас – це квінтесенція мого 20-річного досвіду та пошуку формули розвитку бізнесу, який одночасно приносить високий прибуток і відчуття щастя в діяльності та повсякденні.
Опрацьовуючи майстер-клас,
ви зрозумієте:
Як вести бізнес, щоб він давав прибуток та моральне задоволення
Як здобути свободу діяльності та не залежати від нестабільних умов
Як досягти успіху в бізнесі та водночас бути здоровим і щасливим
На це піде лише 1 година вашого часу.
Ви готові виділити 60 хвилин для свого нового життя?
Майстер-клас створено для:
підприємців-початківців, які хочуть запустити бізнес, виходячи зі своїх талантів і унікальності та не замислюючись про «боротьбу й конкуренцію»;
про що цей майстер-клас
досвідчених підприємців, які хочуть вийти з «операційки» та втілити в життя всі свої геніальні ідеї;
підприємців, які зараз ведуть бізнес у режимі «виживання», проте хочуть вести бізнес по-новому і знайти джерело натхнення та енергії;
управлінців, які хочуть працювати, забезпечуючи максимальні результати, і встигати насолоджуватися життям;
лідерів, які ставлять глобальні цілі та хочуть діяти у стані «спалаху всередині», прагнуть інновацій і хочуть не боятися змін, а вміло керувати за будь-яких обставин.
Цей майстер-клас точно для вас,
якщо ви хочете об'єднатися з джерелом:
Ідей

Хочете знаходити, відчувати і реалізовувати ідеї, які допоможуть вам бути максимально ефективними.

Розвитку

Хочете розуміти, як і куди рухатися, зважаючи на власний потенціал і таланти, щоб бізнес "запалював зсередини" і постійно підштовхував до розвитку.

Енергії

Хочете дізнатися, де брати енергію та натхнення, щоб реалізовувати проєкти набагато швидше і мати більше вільного від роботи часу.

Фінансів

Хочете дізнатися головний «секрет багатства», який приносить усвідомленим підприємцям мільйони, даруючи максимальну фінансову незалежність і щастя водночас.

Друзі, вітаю вас!

Мене звати Дмитро Александров. Я – успішний підприємець, мільйонер і засновник унікальної Екосистеми усвідомленого бізнесу.
Як і багато людей, які переосмислюють своє життя та діяльність у різних сферах, я прийшов до усвідомленого бізнесу не через приємні події у своєму житті.


Мільйонером я став у 32 роки, але за це заплатив своїм здоров'ям і часом. Це була робота по 14 годин на добу, без вихідних, постійне напруження та бажання усе встигнути. Мені здавалося, що шлях успіху саме такий – праця до знемоги через "не можу".
Мабуть, треба було дійти до крайньої межі, щоб зрозуміти: так більше тривати не може.
Коли старі методи вже не працюють, треба бути сміливим і рішучим, щоб пробувати що-небудь нове, шукати та знаходити інноваційні рішення. Я пройшов довгий і цікавий шлях пошуків та експериментів у бізнесі, які дали неймовірні результати.


Цей курс – моє бажання дати вам можливість навчатися не на своїх помилках, а побачити правильний шлях через мій 20-річний досвід. Свого часу він мені дав змогу поєднати власні знання в бізнесі й духовному розвитку в нову систему ведення бізнесу та віднайти «секретну формулу» успіху.
Ви можете дізнатися «секретну формулу» успіху усвідомленого підприємництва й досягати своїх цілей значно швидше, водночас відчуваючи щастя та задоволення!
Дмитро Александров
Програма майстер-класу
Підписуйтесь на мій канал і соціальні мережі.
Там я щедро ділюся цінною інформацією
та відповідаю на коментарі.